Kristers Aparjods vienā tonī ar nacionālo izlasi - sudrabs Kēnigzē

Šodien, 06.decembrī Vācijā Kēnigzē trasē noslēdzēs Pasaules kausa izcīņas 3.posma sacensības kamaniņu sportā.

Divdesmit četru junioru vidū, kuri šodien izgāja uz starta, bija arī trīs Latvijas pārstāvji – Kristers Aparjods, Gunārs Bergs un Ralfs Bērziņš. Vislabāko sniegumu no mūsu atlētiem, divu braucienu summā, uzrādīja Kristers Aparjods - 1minūte 40.040 sekundes un izcīnīja sudraba godalgu. Kristers piekāpās vien Itālijas sportistam Gruber Theo, kurš divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 39.830 sekundes. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās Vācijas atlēts Hummer Markus. Otrs labākais no mūsu sportistiem bija Ralfs Bērziņš, kurš ierindojās devītajā vietā, bet Gunāram Bergam PK 3.posmā 15.pozīcija.

Savukārt juniore Kendija Aparjode šodien bija septītā ātrākā savā ieskaites grupā, kurā startēja 14 dalībnieces.

Jauniešiem ‘’A’’ vecuma grupā 55 dalībnieku konkurencē Roberam Plūmem 14.vieta, Edgaram Karnītim 24.vieta. Jaunietēm šajā pašā vecuma grupā 48 dalībnieču vidū 10.vietu izcīnīja mūsu Anda Upīte, 21.vieta Elīnai Vītolai, bet Elīnai Žurzidiņai 29.vieta. Savukārt Sigita Bērziņa palika 35.pozīcijā.

‘’A’’ vecuma grupas divvietīgā ekipāža Aksels Tupe/Kasprs Šļahota 18 ekipāžu konkurencē palika astotajā vietā.

Bilde: Per Alnes