Anda Upite finishes 6th at 4th Junior World Cup

Austrijā Insbrukas trasē norisinās Pasaules kausa izcīņas 4.posms kamaniņu sportā junioriem un jauniešiem.

Vakar uz starta līnijas stājās 54 jaunietes ''A'' vecuma grupā. Sacensību kopvērtējumā augsto 6.vietu izcīnīja mūsu Anda Upīte, bet par uzvarētāju tika atzīta Tina Muller no Vācijas. Sigita Bērziņa ieņemot 16.pozīciju, bija otra labākā no Latvijas atlētēm, bet Elīna Vītola palika 22.vietā.

Pēc jaunietēm cīņu trasē uzsāka 64 jaunieši ''A'' vecuma grupā. Viņu vidū arī Latvijas sportisti Edgars Karnītis, Roberts Plūme, Lūkass Krasts. Vislabāko sniegumu šajā PK posmā parādīja Roberts Plūme, kurš izcīnīja 21.vietu. Edagrs Karnītis palika 26.pozīcijā, bet Lūkasam Krastam - 59.vieta.

Savukārt divvietīgo ekipāžu konkurencē, šajā pašā vecuma grupā, kurā dalību sacensībām bija pieteikušas 16 ekipāžas,  10.vietu izcīnīja mūsu duets Aksels Tupe/Kaspars Šļahota.