LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Šici labāko sešiniekā Leikplesidā

Sestdien Leikplesidā notiekošajā Viessmann Pasaules kausa otrajā posmā kamaniņu sportā augstajā sestajā vietā finišēja brāļi Andris un Juris Šici, kamēr dāmu konkurencē labāko divpadsmitnieku noslēdza Kendija Aparjode.

Divvietīgo ekipāžu sacensībās pirmajā braucienā labāko rezultātu starp latviešiem uzrādīja Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, ierindojoties 10. vietā, kamēr brāļi Šici ieņēma 11. vietu, bet Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs 16. vietu. Otrajā braucienā gan Šici uzlaboja savu laiku braucienā par vairāk kā pussekundi un ar ceturto laiku braucienā pakāpās uz 6. vietu summā. Gudramovičam/Kalniņam arī otrajā braucienā labāks laiks un septītā vieta, kas ļāva pakāpties uz astoto vietu divu braucienu summā. Par vairāk kā pussekundi savu laiku uzlaboja arī Putins/Marcinkēvičs, kuriem 13. vieta otrajā braucienā un kopvērtējumā.

Pārliecinoši labākie abos sacensību braucienos bija Vācijas ekipāža Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, kuri tuvākos sekotājus citu Vācijas ekipāžu Toni Egertu/Sašu Benekenu apsteidza par 0.184 sekundēm. Bronza Austrijas vadošajai ekipāžai Tomasam Stoiem/Lorenzam Kolleram. Brāļi Šici uzvarētājiem divu braucienu summā piekāpās par 0.888 sekundēm.

Dāmu konkurencē K. Aparjodei pirmajā braucienā neizdevās starts, taču finišā 15. vieta, un ar stabilu otro braucienu izdevās pakāpties uz 12. vietu summā, kas ir sportistes labākais rezultāts līdz šim Leikplesidas trasē. Ulla Zirne divu braucienu summā bija tikai trīs sekundes simtdaļas lēnāka un ieņēma 13. vietu, kamēr Elīzai Caucei 18. vieta.

Ar labākajiem laikiem abos braucienos uzvaru izcīnīja vāciete Jūlijai Taubica, sudrabs amerikānietei Emīlijai Svīnijai, bet bronza krievietei Viktorijai Demčenko. E. Svīnija pēc sava brauciena laboja trases rekordu par vairāk kā simtdaļu, ko pēc tam vēl uzlaboja J. Taubica.

Sacensības svētdien turpināsies ar vīriem un BMW Sprinta kausu, kur uz starta stāsies 15 labākie pēc Viessmann Pasaules kausa rezultātiem.

Mūsējo gaitām trasē arī šajā sezonā būs iespējams sekot līdzi tiešraidē Tet televīzijā, kanālā Best4Sport TV, kas skatāms Helio iTV, Helio vTV un lietotnē Shortcut.

Otrā Viessmann Pasaules kausa posma programma svētdien:
15:20 TIEŠRAIDE 1. brauciens vīriešiem
16:55 TIEŠRAIDE 2. brauciens vīriešiem
19:00 TIEŠRAIDE Sprinta sacensības divvietīgajām ekipāžām
19:40 TIEŠRAIDE Sprinta sacensības sievietēm
20:25 TIEŠRAIDE Sprinta sacensības

Clock 2019.11.30 Statistic 1453
Atbalstītāji »

Visi atbalstītāji
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK