LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā

Piektdien, 4. decembrī tikai aizvadīts Nāciju kauss kamaniņu sportā, kas ir kvalifikācijas sacensības Eberspacher Pasaules kausa otrā posma pamatsacensībām, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Vācijas ledus trasē, Altenbergā.

Nāciju kausā startēja seši Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases atlēti – Sigita Bērziņa, Gints Bērziņš, Riks Kristens Rozītis, Artūrs Dārznieks, kā arī divvietīgā ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Vīru konkurencē Artūrs Dārznieks jau atkal kāpj uz goda pjedestāla trešā pakāpiena, līderim zaudējot 0.120 sekundes. Pirmais – pieredzējušais austrietis Volfgangs Kindls (Wolfgang Kindl) [54.567], otrais – viņa komandas biedrs Reinhards Eggers (Reinhard Egger) [+0.073]. Savukārt juniors Gints Bērziņš parādīja lielisku sniegumu un ierindojās 4. vietā, tādējādi kvalificējoties savam pirmajam Pasaules kausam pieaugušo konkurencē [+0.261], bet Rikam Kristenam Rozītim dalīta 5. vieta ar vācieti Eliasu Moritsu Bollmannu (Elias Moritz Bollmann) [+0.417].

Dāmu konkurencē no latvietēm startēja Sigita Bērziņa, kura aizvadot labu braucienu, dalīja 6. vietu ar šveicieti Nātāliju Māgu (Natalie Maag) [+0.830], pirmā – titulētā vāciete Natālija Gaizenbergere (Natalie Geisenberger) [52.762], otrā – viņas komandas biedre Dajana Eitbergere (Dajana Eitberger) [+0.263], bet trešā – itāliete Verena Hofere (Verena Hofer) [+0.617].

Divvietīgo ekipāžu konkurencē Mārtiņam Botam/Robertam Plūmem izdodas pārspēt pirmā Nāciju kausa sniegumu un izcīnīt sudrabu par 0.073 sekundēm, piekāpjoties vien austriešu duetam Melleram/Fraušeram (Mueller/Frauscher) [42.196]. Savukārt trešajā pozīcijā ierindojās Krievijas ekipāža – Južakovs/Prokorovs (Yuzhakov/Prokhorov) [+0.130].

Sestdien, 5. decembrī sacensības turpinās ar otro Eberspacher Pasaules kausa posmu. Uz starta dosies un par godalgām cīnīsies divvietīgās ekipāžas un sievietes. Latvijas sportistu gaitām trasē būs iespējams sekot līdzi tiešraidē Helio un Shortcut kanālā Best4Sport TV.

Sestdiena, 5. decembris

10.25 1. brauciens – Divvietīgās ekipāžas
11.45 2. brauciens – Divvietīgās ekipāžas
13.15 1. brauciens – Sievietes
14.40 2. brauciens – Sievietes


Svētdiena, 6. decembris

10.30 1. brauciens – Vīrieši
12.05 2. brauciens – Vīrieši
14.15 Komandu Stafete

 

Titulbilde: Mareks Gaļinovskis/FotoMan.lv



Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Latvieši izcīna divas medaļas Nāciju kausā
Clock 2020.12.04 Statistic 461
Tuvākie notikumi
Šodien
Eberspächer Pasaules kausa septītais posms (Oberhof)
Atbalstītāji »

Visi atbalstītāji
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK