Kristers Aparjods Oberhofā TOP 10

Sestdien, 15. janvārī Eberspächer pasaules kausa astotā posma pirmā sacensību diena iesākās ar vīriešu sacensībām, kurās starp 32 dalībnkiekiem par godalgām cīnījās arī trīs latvieši: Artūrs Dārznieks, Kristers Aparjods un Gints Bērziņš.

Pirmajā braucienā labākais no latviešiem – Kristers Aparjods, kas trasē pieļāva vairākas nelielas kļūdas un, finišējot 42.905 sekundēs, ierindojās 11. vietā. 16. vietā, trasē pieļaujot vairākas kļūdas, Ginst Bērziņš. Savukārt 18. vietā Artūrs Dārznieks.

Pēc pirmā brauciena pirmajā trijniekā vācieši. Ar finiša laiku 42.554 sekundes pirmajā pozīcijā ierindojās Johaness Ludvigs (Johannes Ludwig). Otrais Makss Langenhans (Max Langenhan). Savukārt trešajā vietā Fēlikss Lohs (Felix Loch).

Otrajā braucienā, izlabojot pirmā brauciena kļūdas un filigrāni veicot trases līnijas, Kristers Aparjods finišēja ar septīto labāko laiku un divu braucienu summā pakāpās par divām pozīcijām, izcīnot devīto vietu [+0.648]. Gintam Bērziņam otrajā barucienā 14. ātrākais rezultāts un arī divu braucienu summā izcīnīta 14. vieta [+0.852]. Arī Artūram Dārzniekam divu braucienu summā izdevās pakāpties un izcīnīt 17. vietu [+1.000].

Eberspächer pasaules kausa astotajā posmā uz goda pjedestāla tikai vācieši. Otrajā braucienā uzstādot jaunu tarses rekordu – 42.515 sekundes, uzvaru izcīnīja Johaness Ludvigs (Johannes Ludwig) [1:25.069]. Otrais – Makss Langenhans (Max Langenhan) [+0.304], bet trešajā vietā Fēlikss Lohs (Felix Loch) [+0.316].

Eberspächer pasaules kausa astotā posma pirmā sacensību diena noslēgsies ar divvietīgo ekipāžu sacensībām, kurās par godalgām cīnīsies Andris Šics/Juris Šics un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē TV4 un interneta portālā Sportacentrs.com.