Otrais Jauniešu kontinentālais kauss Bludenzā, Austrijā

Piektdien, 16. decembrī Austrijas pilsētā Bludenzā norisinājās otrā Jauniešu kontinentālā kausa pirmā sacensību diena.

Jauniešu kontinentālo kausu atklāja ar “Jaunieši A” zēnu sacensībām, kurās Latvijas valstsvienību pārstāvēja Edvards Marts Markitāns, Uldis Jakseboga un Roberts Lazdāns.

Labākais no latviešiem Edvards Marts Markitāns, kurš divu braucienu summā izcīnīja 16. vietu. 25. vieta Uldim Jaksebogam, bet 26. pozīcijā Roberts Lazdāns.

“Jaunietes A” meiteņu konkurencē starp 25 sportistēm par godalgām cīnījās arī četras latvietes: Margita Sirsniņa, Amanda Ogorodņikova, Anna Aizupe un Agnija Bogdānova.

Margita Sirsniņa pirmajā braucienā uzrādīja devīto labāko rezultātu, bet otrajā braucienā finišēja ar 18. labāko laiku, kas sportistei divu braucienu summā ļāva ierindoties 13. vietā. Amanda Ogorodņikova abos braucienos uzrādīja otro labāko starta laiku, bet divu braucienu summā izcīnīja 15. vietu. Tūlīt aiz tautietes, 16. pozīcijā Agnija Bogdānova, kurai abos braucienos labākais starta laiks. Savukārt 23. vieta Annai Aizupei.

Sestdien otrais Jauniešu kontinentālais kauss noslēgsies ar “Jaunieši A” meiteņu un zēnu divvietīgo ekipāžu sacensībām, kurās startēs divas Latvijas ekipāžas: Jānis Gruzdulis-Borovojs/Uldis Jakseboga un Arta Pole/Agnija Bogdānova.