‘’Prezidenta kauss’’ starta rāvienos jauniešiem

Ar Elīnas Ievas Vītolas, Roberta Plūmes, Lauras Zuteres, Lūkasa Krasta, Martas Zukules, Kaspara Rinkas, kā arī divnieku ekipāžu Kristaps Krauze/Edgars Stalts un Artūrs Gruzdulis–Borovojs/Viktors Nahodkins uzvarām, ir noslēgušās sacensības ‘’Prezidenta kauss’’starta rāvienos jauniešiem A, B, C vecuma grupās.

Sacensībās piedalījās 63 jaunie sportisti, starp kuriem lielākais dalībnieku skaits bija A vecuma grupā, kurā startē 1997.dz.g. – 2000.dz.g. jaunieši un jaunietes.

Lai mazinātu jauno sportistu satraukumu, pirmā trasē devās junioru izlases dalībniece Kendija Aparjode, kas uzņēmās sacensību atklājējas godu. Savukārt Kendijas brālis Kristers sportiskā cīņā aicināja jauniešus.

3. Martiņš Bots – 6,378 sek.

Lielākā daļa jauno sportistu, kas startēja šai grupā ir jaunieši un jaunietes, kas mācās MSĢ. Tāpat sacensībās tika pārstāvēta Zaķumuižas vidusskola, Siguldas pilsētas vidusskola, Siguldas ģimnāzija, Ulbrokas vidusskola, Mores pamatskola, Uplejas sanatorijas internātskola un Saulkrastu vidussskola.

B vecuma grupā (2001.dz.g. – 2002.dz.g.) jaunietēm nepārspēta palika Laura Zutere, kas divu rāvienu summā uzrādīja laiku 6,898 sek. Otro vietu izcīnīja Frančeska Bona – 7,037 sekundes, bet trešo vietu uz goda pjedestāla ieņēma Sigita Kozuliņa – 7,215 sekundes.

Jauniešiem B vecuma grupā ātrākais bija Lūkass Krasts – 6,439 sek. Otrajā vietā Eduards Ševics Mikeļševics – 6,788 sek., bet trešais ātrākais bija Viktors Nahodkins – 6,892 sek.

Jauniešiem C vecuma grupā (2003.dz.g. – 2004.dz.g.) ātrākais bija Kaspars Rinks, kas divu rāvienu summā uzrādīja laiku 6,881sek. Otrs spēcīgākais bija Fēlikss Grantiņš – 7,048sek., bet trešo vietu izcīnīja Mareks Upīte – 7,083.sek.

Savukārt jaunietēm ātrākā bija Ropažu vidussskolas pārstāve Marta Zukule – 7,047 sek.. Otro vietu izcīnīja Emīlija Skrastiņa no Saulkrastiem - 7,192sek., bet trešā ātrākā bija Vilma Viviāna Ose no Saulkrastiem – 7,207sek.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē cīņa notika A un B vecuma grupās. Kristaps Krauze/Edgars Stalts, kuri divu rāvienu summā uzrādīja laiku 6,579sek., nepārspēti palika A vecuma grupā. Otro vietu uz goda pjedestāla ieņēma ekipāža Ričards Sakovičs/Ralfs Vanzovičs – 6,832sek., bet trešie spēcīgākie izrādījās Aksels Tupe/Kaspars Šļahota – 6,833sek. Savukārt B vecuma grupā ātrākā ekipāža bija Artūrs Gruzdulis-Borovojs/Viktors Nahodkins – 7,169sek.

Nākošās sacensības, kurās startēs šo vecuma grupu jaunieši un jaunietes ir ‘’Latvijas kauss’’.