PK 1.posmā vīriem pieticīgi rezultāti

Igls trasē ar vīru startu turpinās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 1. posms kamaniņu sportā.

32 vīru konkurencē bija arī Latvijas pārstāvji - Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis.

Labākais no Latvijas sportistiem pirmajā braucienā bija izlases jaunpienācējs Riks Kristens Rozītis, kurš finišēja pēc 50.648 sekundēm un ierindojās 18. vietā. Artūrs Dārznieks ar rezultātu 50.668 sekundes 19. vietā. Inārs Kivlenieks 23.vietā (50.715 sek.), bet Kristaps Mauriņš, kurš uzrādīja laiku 50.877 sekundes, palika 29. vietā. Par sacensību līderi izvirzījās Felix Loch no Vācijas, kurš, neraugoties uz slikto ledus kvalitāti, kuru radīja siltie laika apstākļi, finišēja pēc 50.182 sekundēm.

Otrais brauciens būtiskas izmaiņas kopvērtējumā neienesa. Neraugoties uz to, ka Kristaps Mauriņš savu sniegumu uzlaboja vairāk kā par vienu sekundes simtdaļu, finiša līniju viņš šķērsoja pēc 50.708 sekundēm un ierindojās 23. vietā. Divu braucienu summā Kristaps uzrādīja laiku 1 minūte 41.585 sekunde, sacensību uzvarētājam Felix Loch zaudējot 1.157 sekundes.

Arī Inārs Kivlenieks uzlaboja savu sniegumu (50.616 sek.) un divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 41.331 sekundes, uzvarētājam piekāpās par 0.903 sekundēm, tādejādi PK 1. posmā paliekot 16. vietā.

Artūrs Dārznieks savu otro mēģinājumu veicot 51.082 sekundēs neuzlaboja savu sniegumu. Divu braucienu summā, uzrādot laiku 1 minūte 41.750 sekundes, Artūrs PK 1. posmā ierindojās 26.vietā.

Diemžēl kritnieku otrajā braucienā piedzīvoja Riks Kristens Rozītis un no sacensībām izstājās.