LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

''Labirints kļūdas nepiedod,''stāsta R.K. Rozītis

Vintenbergas trasē turpinās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 6.posma pamatsacensības.

Sacensību turpinājumā spēkiem mērojās kungi (32 sportisti). Diemžēl šoreiz viņu vidū tikai divi latvieši – Inārs Kivlenieks un Riks Kristens Rozītis. Kā jau esam ziņojuši, tad Artūrs Dārznieks un Kristaps Mauriņš treniņu laikā gūto traumu dēļ nestartēja.

Rozītis savu pirmo braucienu veica 55.618 sekundēs, bet Inārs Kivlenieks finišēja pēc 53.213 sekundēm. Tādejādi komandas biedru pirmajā braucienā apsteidzot par 0.405 sekundēm. Ar šādiem rezultātiem mūsu puiši pēc pirmā brauciena atradās 22.vietā Kivlenieks un 30.pozīcijā Rozītis. Par sacensību līderi izvirzījās Felix Loch (GER), kurš finišēja pēc 52.559 sekundēm.

Otrajā braucienā Rozītis krietni uzlabo savu sniegumu uzrādot 52.954 sekundes, bet Kivleniekam tas diemžēl neizdevās 53.497 sekundes.

Divu braucienu summā Rozītis uzrādīja laiku 1minūte 48.572 sekundes, bet Kivlenieks 1minūte 46.710 sekundes. Sacensību uzvarētājam Felix Loch (GER) mūsu puiši attiecīgi piekāpās par 1.349 sekundēm Kivlenieks un 3.211sekundēm Rozītis.

Līdz ar to PK 6.posmā vīru konkurencē Latvijas sportisti ierindojās 26.vieta Kivlenieks un 30.vieta Rozītis.

Riks Kristens Rozītis savu šodienas sniegumu komentē:’’Labs bija ne tikai otrais, bet arī pirmais brauciens, līdz 12.virāžai kad kļūdījos. Un labirints kļūdas nepiedod.’’