BJKSS kausa otrā kārta

Vakar Siguldā risinājās BJKSS kausa otrā kārta, kurā kopā piedalījās vairāk kā 30 jauno sportistu A, B, C vecuma grupās.

Sacensību spraigumā bija sportisti kuriem nācās izbaudīt ne tikai spēcīgu konkurenci, bet arī diskvalifikāciju, kas saistīta ar neatbilstošu svaru.

Jauniešiem B vecuma grupā  par sacensību uzvarētāju tika atzīts Lukass Krasts, kurš divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 23.329 sekundes.  Otro vietu izcīnīja Viktros Nahodkins, kurš divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 27.844 sekundes, bet trešais spēcīgākais bija Artūrs Borovojs Gruzdulis, kurš divu braucinu summā uzrādīja laiku  1minūte 59.389 sekundes.

Jaunietēm B vecuma grupā ātrākā bija Kozulina Sigita, kura divu braucienu summā  uzrādot laiku 1minūte 16.037 sekundes palika nepārspēta. Otra ātrākā braucēja bija Bona Frančeska, kura par 0.071 sekundēm apsteidza Zuteri Lauru.

Jauniešiem A vecuma grupā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Konstantins Buglaks, kurš divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 27.836 sekundes. Otro vietu izcīnīja Roberts Millers (1:28.450), bet trešais ātrākais bija Dagnis Danilevičs (1:29.763).

Jaunietēm A vecuma grupā ātrākā sportiste bija Sigita Bērziņa, kura divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 23.411 sekundes. Aiz sevis atstājot Arinu Cicjuku (1:24.765), bet  trešā ātrākā Laima Ose (1:25.291).

Jauniešiem C vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Kaspars Rinks, kurš uzrādīja laiku 1minūte 14.915 sekundes. Otrs spēcīgākais Valts Pavlovs, bet uz pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Fēliks Grantiņš.

Jaunietēm C vecuma grupā startēja tikai viena meitene - Zvilne Selīna.