Viessmann PK 6.posmā Elīzai 8.vieta, Ullai 20.vieta

Vācijā Vintenbergas trasē turpinās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 6.posma pamatsacensības kamaniņu sportā.

Sacensību pirmajā daļā spēkiem mērojās 24 dāmas, kuru vidū ar pirmo starta numuru trasē devās Latvijas sportiste Ulla Zirne un ar 22. starta numuru otra Latvijas pārstāve Elīza Tīruma.

Pirmajā braucienā labāko sniegumu no mūsu dāmām demostrēja Elīza Tīruma, kura braucienu veica 57.489 sekundēs, tādejādi ierindojoties 9.vietā pēc pirmā brauciena. Ulla Zirne finišēja pēc 57.938 sekundēm un 18.pozīcija pēc pirmā brauciena. Par sacensību līderi nemainīgi izvirzījās N.Geisenberger no Vācijas, kuru finišēja pēc 56.879 sekundēm.

Otrajā braucienā Ullai neizdodas uzlabot savu rezultātu 58.248 sekundes. Divu braucienu summā viņa uzrādīja laiku 1minūte 56.186 sekundes. Savukārt Elīza Tīruma otrajā braucienā uzrādot laiku 57.409 sekundes savu sniegumu uzlabo par 0.08 sekundēm un divu braucienu summā uzrāda laiku 1minūte 54.898 sekundes.

Sacensību kopvērtējumā mūsu dāmas ierindojās attiecīgi 8.vieta Elīzai Tīrumai, 20.pozīcija Ullai Zirnei. PK 6.posma uzvarētājai N.Geisenberger mūsu dāmas piekāpās par 1.069 un 2.357 sekundēm.