Oberhofā sācies PK 6.posms junioriem un jauniešiem

Šodien Vācijā Oberhofas trasē, ar jauniešu ‘’A’’ vecuma grupā startu, sākās Pasaules kausa izcīņas 6.posms kamaniņu sportā junioriem un jauniešiem.

Latviju šajās sacensībās pārstāv 12 jaunie atlēti – trīs junioru ieskaitē (Kristers Aparjods, Gunārs Bergs, Ralfs Bērziņš), juniore Kendija Aparjode, divvietīgā ekipāža junioru konkurencē Aksels Tupe/Kaspars Šļahota, jaunietēm ‘’A’’ vecuma grupā Anda Upīte, Laima Ose, Sigita Bērziņa un Elīna Vītola, kā arī divvietīgā ekipāža Mārtiņš Bots/Konstantīns Buglaks jauniešiem ‘’A’’ vecuma grupā.

Vislabāko sniegumu šodienas sacensībās no mūsu jaunajiem atlētiem demonstrēja Anda Upīte, kura 36 sportistu konkurencē izcīnīja 11.vietu. Vietu zemāk ierindojās Sigita Bērziņa, bet 14.pozīcijā palika Elīna Vītola. Savukārt Laima Ose ierindojās 35.pozīcijā. Par Pasaules kausa izcīņas 6.posma uzvarētāju jaunietēm ‘’A’’ vecuma grupā tika atzīta mājiniece Berreiter Anna, kura divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 17.951 sekundes.Mūsu labākā atlēte Anda Upīte uzvarētājai piekāpās par 0.775 sekundēm.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē jauniešiem ‘’A’’vecuma grupā mūsu jaunā ekipāža Mārtiņš Bots/Konstantīns Buglaks ierindojās 12.pozīcijā. Savukārt ekipāža Aksels Tupe/Kaspars Šļahota, kuri startēja junioru konkurencē ieņēma 11.vietu.

Rīt sacensības turpināsies ar startiem junioru konkurencē.