LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Ar ''Sprinta kausu'' sācies 46.FIL Pasaules čempionāts

Šodien Kēnigzē trasē Vācijā ar ''Sprinta kausu'' sākās 46.FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā.

Dāmu konkurencē augsto 8.vietu izcīnīja mūsu sportiste Elīze Cauce. Viņa uzrādot laiku 39.698 sekundes un sasniedzot 119km/h lielu ātrumu, par 0.247 sekundēm piekāpās sacensību uzvarētājai Kocher Martina no Šveicas.

Starp vīriem ātrākais no latviešiem šodien bija Riks Kristens Rozītis, kurš izcīnīja 11.vietu. Inārs Kivlenieks ierindojās 14.pozīcijā. Par sacensību uzvarētāju tika atzīts mājinieks Loch Felix, kuram mūsu puiši piekāpās attiecīgi par 0.533 un 0.841 sekundēm.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē Andris Šics/Juris Šics palika vienu vietu aiz goda pjedestāla  - 4.vieta.  Par sacensību uzvarētājiem tika atzīti Vācijas ekipāža  Wendl Tobias/Arlt Tobias.