LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Kivleniekam 12., Rozītim 18.vieta PK 7.posmā

Šodien, Soču olimpiskajā trasē turpinās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 7.posms kamaniņu sportā.

Pirmie cīņu par vietu uz goda pjedestāla uzsāka 24 vīri, starp kuriem arī Riks Kristens Rozītis un Inārs Kivlenieks.

Pēc pirmā brauciena labākais no mūsu puišiem bija Rozītis, kurš ierindojās 12.vietā (52.459 sek.). Inārs Kivlenieks pirmajā braucienā finiša līniju šķēršoja pēc 52.601 sekundēm, tādejādi ieņemot 18.pozīciju, bet par sacensību līderi izvirzījās PK kopvērtējuma līderis Vācijas atlēts Felix Loch, kurš finišēja pēc 51.950 sekundēm.

Otrajā braucienā no mūsu sportistiem tikai Kivleniekam izdodas uzlabot savu sniegumu - 52.434 sekundes un 8.vieta braucienā. Rozītis finiša līniju šķēršojot pēc 52.982 sekundes braucienā bija 22. ātrākais.

Divu braucienu summā Inārs uzrādīja laiku 1minūte 45.035 sekundes, tādejādi PK 7.posma kopvērtējumā izcīnot 12.vietu. Savukārt Riks Kristens Rozītis divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 45.441 sekundes un kopvērtējumā izcīnīja18.vietu. Par sacensību uzvarētāju tika atzīts Felix Loch no Vācijas, kuram Kivlenieks piekāpās par 1.068, bet Rozītis par 1.474 sekundēm.