Elīza Cauce izcīna 4.vietu Viessmann Pasaules kausa 9.posmā

Vācijā, Vintenbergas trasē, ar dāmu startu sākušās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 9.posma pamatsacensības kamaniņu sportā.

Divdesmit četru dāmu konkurencē, kuras devās uz startu, trīs bija no Latvijas – nacionālās izlases līdere Elīza Cauce, Ulla Zirne un Kendija Aparjode.

Pirmais brauciens no mūsu dāmām vislabāk padevās šīs sezonas Eiropas vicečempionei Elīzai Caucei – 56.907 sekundes. Šāds rezultāts Elīzai ļāva braucienā būt otrai ātrākai braucējai, piekāpjoties vien Vācijas sportistei Tatjana Huefner kura finišējā 56.734 sekundēs. Otra ātrākā no latvietēm bija Kendija Aparjode – 57.577 sek. (17.v.), bet Ulla Zirne savu pirmo braucienu veica 57.639 sekundēs un pēc pirmā brauciena ierindojās 19.pozīcijā.

Otrajā braucienā Cauce finiša līniju šķērsojot 56.514 sekundēs divu braucienu summā uzrāda laiku 1minūte 53.421 sekundes un sacensību uzvarētājai Huefner Tatjana piekāpjoties par 0.412 sekundēm Viessmann PK 9.posmā izcīnīja 4.vietu. Zirne braucienu veic 56.837 sekundēs un divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 54.476 sekundes PK 9.posmā ieņēma 17. vietu, bet Aparjode otrajā braucienā finišē 57.017 sekundēs, divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 54.594 sekundes posma kopvērtējumā palieka 18.vietā.

Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena stājās Geisenberger Natalie no Vācijas, bet trešā ātrākā kamaniņu braucēja šodien bija Ivanova Tatiana.