Inārs Kivlenieks izcīna 11.vietu Viessmann Pasaules kausa 9.posmā

Vācijā Vintenbergas trasē, turpinās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 9.posma pamatsacensības kamaniņu sportā.

Sacensību pirmajā daļā spēkiem mērojās 32 vīri, starp kuriem arī mūsu nacionālās izlases kodols – Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Riks Kristens Rozītis un Artūrs Dārznieks.

Pirmajā braucienā ātrākais no mūsu puišiem bija Artūrs Dārznieks, kurš finiša līniju šķērsoja 53.479 sekundēs un braucienā ierindojās 2. vietā. Inārs Kivlenieks pirmo braucienu veica 53.600 sekundēs un astotais ātrākais. Kristapam Mauriņam 9. (53.631 sek.), bet Rikam Kristenam Rozītim 10.vieta (53.651 sek.) pēc pirmā brauciena. Par sacensību līderi izvirzījās Austrijas kamaniņu braucējs Gleirscher David kurš finiša līniju šķērsoja 53.341 sekundēs.

Pateicoties laika apstākļiem, kādi šodien valdīja Vintenbergas trasē (līst lietus), otrais brauciens burtiski visu ‘’sagrieza’’ kājām gaisā ne tikai latviešu nometnē. Artūrs Dārznieks, kurš pēc pirmā brauciena bija otrais ātrākais, tagad finišēja 54.830 sek. un braucienā ieņēma 30.vietu, bet PK 9.posma kopvērtējumā palika 26.vietā. Inārs Kivlenieks savu otro braucienu veica 54.328 sekundēs. (16.v.), tādejādi divu braucienu summā uzrādot laiku 1minūte 47.928 sekundes un PK 9.posma kopvērtējumā 11. vieta. Kristaps Mauriņš otro braucienu veicot 54.461sek. (22.v.) divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 48.092 sek. Un PK 9.posmā ierindojās 17. pozīcijā. Savukārt Riks Kristens Rozītis otro braucienu veica 54.526 sek. (24.v.) un summa uzrādījā laiku 1minūte 48.177 sek., kas posma kopvērtējuma ļāva ierindoties 21.vietā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Krievijas atlēts Stepans Fjodorovs, kurš pirmajā braucienā bija tikai 26., bet otrajā uzrādīja otro ātrāko laiku.